Eseménynaptár

Társoldalak

NEFMI
Magyarorszag.hu

KIR

Educatio


Felvi.hu

NSZFI

OFI OFI
IKT

NPT

NPP

edupress - az oktatási híradó

logo_magyar_szines_CMYK

Az Oktatási Hivatal részt vesz a romák közigazgatáson belüli foglalkoztatását célzott programban. A program keretben 2 fő roma kormánytisztviselő dolgozik az Oktatási Hivatalban, illetve a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatalban állományában konzorciumi megállapodás keretében további 1 fő kormánytisztviselő vesz részt a programban.

Az Oktatási Hivatal részt vesz a romák közigazgatáson belüli foglalkoztatását célzott programban. A program keretben 2 fő roma kormánytisztviselő dolgozik az Oktatási Hivatalban, illetve a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatalban állományában konzorciumi megállapodás keretében további 1 fő kormánytisztviselő vesz részt a programban.


Az Oktatási Hivatal részt vesz a romák közigazgatáson belüli foglalkoztatását célzott programban. A program keretben 2 fő roma kormánytisztviselő dolgozik az Oktatási Hivatalban, illetve a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatalban állományában konzorciumi megállapodás keretében további 1 fő kormánytisztviselő vesz részt a programban.
Az Oktatási Hivatal részt vesz a romák közigazgatáson belüli foglalkoztatását célzott programban. A program keretben 2 fő roma kormánytisztviselő dolgozik az Oktatási Hivatalban, illetve a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kormányhivatalban állományában konzorciumi megállapodás keretében további 1 fő kormánytisztviselő vesz részt a programban.

Belépés

Elfelejtett jelszó
Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyek 2010/2011 - Helyezett tanulók: Matematika III. kategória
2011. június 09.
1. helyezett: Lenger Dániel Antal 12. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: Dobos Sándor, Hraskó András, dr. Surányi László
 
2. helyezett: Ódor Gergely 11. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium, Budapest
felkészítő tanár: dr. Surányi László, Hegedűs Pál, Pósa Lajos, Táborné Vincze Márta
 
3. helyezett: Kalina Kende 12. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: Hraskó András, dr. Surányi László
 
4. helyezett: Palincza Richárd Péter 12. o.
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
felkészítő tanár: dr. Urbán János, Erben Péter
 
5. helyezett: Frankl Nóra 12. o.
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
felkészítő tanár: dr. Urbán János, Erben Péter
 
6. helyezett: Lajos Mátyás György 11. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: dr. Surányi László, Hegedűs Pál
 
7. helyezett: Rábai Domonkos 11. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: dr. Surányi László, Hegedűs Pál, Beleznay Ferenc
8. helyezett: Ágoston Tamás 11. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: dr. Surányi László, Hegedűs Pál, Táborné Vincze Márta, Dobos Sándor, Pósa Lajos
 
9. helyezett: Mester Márton 11. o.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
felkészítő tanár: Ábrahám Gábor - dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet - Tigyi István
 
10. helyezett: Nagy Donát 12. o.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
felkészítő tanár: Mike János - Schultz János
 
11. helyezett: Strenner Péter 11. o.
Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola, Székesfehérvár
felkészítő tanár: Ponáczné Csuthy Márta, Buday Endre
 
12. helyezett: Kiss Robin Valentin 12. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: Pataki János, Dobos Sándor
 
13. helyezett: Backhausz Tibor 12. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: Dobos Sándor, dr. Surányi László
 
14. helyezett: Weisz Ágoston 12. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: Dobos Sándor, dr. Surányi László
 
15. helyezett: Perjési Gábor 12. o.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
felkészítő tanár: Mike János - Schultz János
 
16. helyezett: Varga Ádám 12. o.
SZTE Ságvári Endre Gyakorló Gimnázium
felkészítő tanár: Dobi János (Dr.), Kovács István
 
17. helyezett: Kispéter Tamás 12. o.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
felkészítő tanár: Mike János - Schultz János
 
18. helyezett: Dudás Zsolt 12. o.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
felkészítő tanár: Mike János - Schultz János
 
19. helyezett: Beke Lilla 11. o.
Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
felkészítő tanár: Dr. Gaál Istvánné, Kovács Péter, Pósa Lajos, Dobos Sándor, Tóth Mariann
 
20. helyezett: Remete László 11. o.
Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
felkészítő tanár: Dr. Gaál Istvánné, Kovács Péter, Pósa Lajos
 
21. helyezett: Zelena Réka 12. o.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
felkészítő tanár: Mike János - Schultz János
 
22. helyezett: Balási Szabolcs 12. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: Dobos Sándor, dr. Surányi László, Hraskó András
 
23. helyezett: Kovács Zsombor 12. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: Pataki János, Dobos Sándor
 
24. helyezett: Bunth Gergely 11. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: Hegedűs Pál, dr. Surányi László, Pósa Lajos
 
25. helyezett: Kovács Noémi 12. o.
Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
felkészítő tanár: Dr. Gaál Istvánné, Tóth Mariann
 
26. helyezett: Viharos Andor Bálint 11. o.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
felkészítő tanár: Ábrahám Gábor - dr. Kosztolányiné Nagy Erzsébet - Tigyi István
 
27. helyezett: Harsányi Tamás 12. o.
Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
felkészítő tanár: Dr. Gaál Istvánné, Tóth Mariann
 
28. helyezett: Kiss Melinda 11. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: dr. Surányi László, Hegedűs Pál, Dobos Sándor
 
29. helyezett: Kiss Eszter 11. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: dr. Surányi László, Hegedűs Pál, Táborné Vincze Márta
 
30. helyezett: Ádám Anna Kinga 11. o.
Szent István Gimnázium, Budapest
felkészítő tanár: Juhász István, Bohner Géza
 
31. helyezett: Eisenberger Viktória Andrea 12. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: Dobos Sándor, dr. Surányi László, Hraskó András, Pataki János
 
31. helyezett: Farkas Rebeka 12. o.
Berzsenyi Dániel Gimnázium, Budapest
felkészítő tanár: dr. Urbán János, Erben Péter
 
31. helyezett: Kovács Nóra 11. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: dr. Surányi László, Hegedűs Pál
 
31. helyezett: Mezei Balázs Ferenc 11. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: dr. Surányi László, Hegedűs Pál, Pósa Lajos, Táborné Vincze Márta
 
31. helyezett: Sándor András 11. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: dr. Surányi László, Hegedűs Pál, Pósa Lajos, Táborné Vincze Márta
 
36. helyezett: Ádám Liliána 11. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: dr. Surányi László, Hegedűs Pál, Beleznay Ferenc
 
36. helyezett: Dankó Levente 11. o.
Árpád Gimnázium, Budapest
felkészítő tanár: Sztojcsevné Fekete Mária, Koncz Levente
 
36. helyezett: Erdei Márton Zoltán 11. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: dr. Surányi László, Hegedűs Pál
 
36. helyezett: Herbszt Csilla 12. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: Pataki János, Dobos Sándor
 
36. helyezett: Kaposvári Tamás 12. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: Dobos Sándor, dr. Surányi László
 
36. helyezett: Kiss Boldizsár 12. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: Dobos Sándor, dr. Surányi László
 
36. helyezett: Kovács Viola 12. o.
Szent István Gimnázium, Budapest
felkészítő tanár: Dr. Jelitai Árpád, Kovács Péter
 
36. helyezett: Muszka Balázs 12. o.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
felkészítő tanár: Mike János - Schultz János
 
36. helyezett: Nagy Attila Zoltán 12. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: Dobos Sándor, Pataki János
 
36. helyezett: Sándor Áron Endre 11. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: dr. Surányi László, Hegedűs Pál
 
36. helyezett: Sövény András 12. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: Dobos Sándor, dr. Surányi László
 
36. helyezett: Vajk Dóra 11. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: dr. Surányi László, Hegedűs Pál
 
36. helyezett: Végh János 11. o.
Fazekas Mihály Gimnázium, Debrecen
felkészítő tanár: Dr. Gaál Istvánné, Kovács Péter
 
36. helyezett: Végső Tamás 12. o.
Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
felkészítő tanár: Pataki János, Dobos Sándor
 
36. helyezett: Vincze Ákos 12. o.
Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium, Szeged
felkészítő tanár: Mike János - Schultz János
Link küldés
.
Cikk nyomtatás
Nagy kontrasztú változat Alapértelmezett séma